Phenol_fx

XAUUSD Yukarı yönlü ivme yakında geri dönecek

Largo
Phenol_fx Actualizado   
OANDA:XAUUSD   Oro al contado/Dólar estadounidense
Altın fiyatı, Çarşamba günü Asya seansında ons başına 1.970$ civarına yükselerek kayıp serisini sonlandırdı. Kıymetli metalin fiyatı, ABD Doları'nın (USD) son dönemdeki kayıplarının ardından stabil kalması nedeniyle yükseliş desteği alıyor.

Ayrıca Altın fiyatı, ekimin en düşük seviyesi olan 1.811$'dan aralıksız bir yükselişin ardından bu haftaki konsolidasyonun ardından potansiyel bir Boğa Bayrağı oluşumu yaratıyor.

Altın fiyatının günlük teknik yapısı yükseliş eğilimi gösteren yatırımcıların lehine olmaya devam ediyor ve anlık direnç şu anda 1.980 dolar bariyerinde görülüyor.

20 Temmuz'un en yüksek seviyesi olan 1.988 dolara meydan okumak için ikincisinin üzerinde bir kabul yapılması gerekiyor. Altın alıcıları daha sonra 2.000 dolar bariyerine doğru beş ayın en yüksek seviyesi olan 1.997 doları hedefleyecek.

Öte yandan, Altın satıcıları kontrolü yeniden ele geçirirse, 23 Ekim'in en düşük seviyesi olan 1.963 Dolar'ın kalıcı olarak kırılmasını isteyecekler. Daha güneyde 1.950 dolarlık psikolojik seviye yeniden test edilecek.

Altın alıcıları için kumdaki çizginin 19 Ekim'in en düşük seviyesi olan 1.945 dolarda olması öngörülüyor.
Comentarios:
1988'den 1990'a kadar altın satışı çorbası, herkes
Comentarios:
ALTIN ​​PLAN 26 Ekim

Avrasya Altını:

🔽SAT izle Fiyat aralığı 1992$ - 1990$ - stoploss: 1997$

🔼Alış fiyatı aralığı 1972$ - 1974$ - zararı durdurma: 1968$

Amerika oturumu:

Haber planı, haberlerden hemen önce ve haber duyurusunun hemen ardından güncellenecektir.

Not: Güvende olmak ve piyasayı kazanmak için tam TP, SL ‼️

Channel FREE

t.me/+IveL0d73wWkzNzk1
Exención de responsabilidad

La información y las publicaciones que ofrecemos, no implican ni constituyen un asesoramiento financiero, ni de inversión, trading o cualquier otro tipo de consejo o recomendación emitida o respaldada por TradingView. Puede obtener información adicional en las Condiciones de uso.