EUR/USD, MN - konsekwencje wielkiej formacji młota

We wcześniejszym komentarzu wspominaliśmy o wielkiej formacji młota, która pojawiła się w listopadzie na parze EUR/USD. Wydaje się, że w pierwszej połowie marca obserwujemy jej konsekwencje i z punktu widzenia analizy technicznej pojawił się istotny ruch wzrostowy.

Rynek dodatkowo pokonał ostatni szczyt w rejonie 1,1245, który to poziom może być aktualnie najbliższym wsparciem. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że na kontraktach na euro było największe niedźwiedzie nastawienie od 2016 roku (co pokazuje raport COT). To z kolei mogło prowadzić do short squeezu na euro.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

60 proc. rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Candlestick AnalysisEURUSDhammercandlestickSupport and Resistance

También en:

Publicaciones relacionadas

Exención de responsabilidad