Rajd na Bitcoinie czy pęknięcie bańki. Podsumowanie miesiąca.

W grudniu 2017 wybijane zostały szczyty ATH podczas poprzednich wzrostów (okolice 20000$), w listopadzie byki okazały słabość i nie zdołały utrzymać wzrostów. Czy historia się powtórzy? Zapraszamy do przeczytania naszej analizy

Listopad za nami a cena Bitcoina ponownie znajduje się pod poziomem 60 000 $. Notowania po wybiciu tego oporu początkiem miesiąca dotarły niemalże do kolejnego psychologicznego oporu jakim jest 70 000 $. Niedźwiedzie okazały się jednak silniejsi i sprowadziły kurs BTC ponownie aż do okolic 53 500 $. Widać jak obszar 60 000 $ odgrywa istotną rolę – cena testowała go wile razy.

Część osób twierdzi, że to już koniec hossy i czekają nas długie spadki. Wróżą powtórzenie tego co wydarzyło się w grudniu 2017 roku. Inni zaś wróżą nowe ATH. Kto będzie miał rację? Czy przekonamy się o tym w kolejnym miesiącu?

W przypadku wzrostów wg nas dobrym miejscem do dołączenia się będzie test wybitego psychologicznego oporu 70 000 $.

Jeżeli zaś cena będzie spadać to po teście wsparcia 50 000 $ będzie można sprzedawać.

Pamiętajmy też powiedzenie „Trend is your friend” i gra na jego odwrócenie bywa bardzo ryzykowna.

Dodatkowo
1. Mempool: Na chwile obecną fee wynosi 13.6 sat/byte ($1.97). Średnia fee z ostatnich 7 dni wyniosła BTC 1.0 sat/byte ($0.14)
2. Ilość adresów powyżej 1000 Bitcoina do ceny: Minimalnie rośnie liczba adresów powyżej 1000 BTC w stosunku do ceny Bitcoina.
3. Pi Cycle (jest przydatny do wskazywania, kiedy rynek jest przegrzany): Znajduje się na pozycji optymalnej.

👍 Podoba się? POLUB ANALIZĘ
✏️ Masz jakieś pytanie ? Komentuj
❤️ Wsparcie. Działamy non-profit i za nasze analizy nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować lajkiem na sm

➡ Zarabiamy na rynku. Nie robimy płatnych szkoleń oraz nie prowadzimy płatnych grup. Naszą wiedzę udostępniamy za darmo.
➡ Na krypto tradujemy od 2012 roku.
➡ Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe ( CFD ), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe ( CFD ) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe ( CFD ) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.
Bitcoin (Cryptocurrency)BTCUSDcryptotradersprojpktraderskryptowalutySupport and ResistanceTrend AnalysisTrend Lines

También en:

Exención de responsabilidad