Spoglądając na wykres pary USD/PLN możemy dostrzec potencjalny układ korekty nieregularnej oznaczonej, jako “abc”. Fala “b” w korekcie nieznacznie naruszyła poprzedni dołek, a z kolei fala “c” pokonała wierzchołek “a”. To typowy i książkowy układ możliwej korekty, która pojawiła się jako potencjalna fala wyższego rzędu 2/B.
Konserwatywny potencjalny zasięg dla impulsu po korekcie, to zazwyczaj równość względem 1/A, czyli ekspansja 100 proc. oraz dolne ograniczenie w kanale trendowym. Jeśli jednak nastąpiłoby wybicie z zarysowanego kanału dołem, to wtedy możliwym dalszym kluczowym poziomem mogą być okolice ekspansji 161,8 proc.
Jedynie wybicie wierzchołka 2/B mogłoby zanegować powyższy scenariusz.
Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.
60 proc. rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
La información y las publicaciones que ofrecemos, no implican ni constituyen un asesoramiento financiero, ni de inversión, trading o cualquier otro tipo de consejo o recomendación emitida o respaldada por TradingView. Puede obtener información adicional en las Condiciones de uso.